Раніше ми вже обговорювали, як вибрати відеореєстратор 2018 року, але за вікном вже рік 19-й. Тому оновимо список порад, що дозволяють уникнути небажаних переплат і втрат при виборі. Як вибрати Відеореєстратор 2019-класична сімка помилок покупців замовлення в першому ж магазині . Хочемо порекомендувати зупинити свий вибир на задняя камера тойота рав 4

Перед тим, як вибрати відеорегісратор, спочатку потрібно приділити увагу магазину. Роки йдуть, а ризик шахрайства зберігається. Деякі практикують відверту аферу, коли вимагають повну передоплату і «пропадають». Можливі випадки і не такого явного обману – продаж контрафактної та підробленої продукції, при якій не доводиться розраховувати на сервіс або гарантію від виробника.

Порада: вивчати при виборі відгуки про відеореєстратора і самому магазині. Кілька витрачених хвилин компенсуються впевненістю в надійності техніці. Постійне відкладання покупки Занадто довгі роздуми про те, який вибрати відеореєстратор, часто стають причиною регулярних поїздок без нього. Це додатковий ризик –купити відеореєстратор потрібно в будь-якому випадку, щоб захистити себе від непередбачуваності і ризиків дороги. Порада: Вибрати відеореєстратор за параметрами потрібно уважно, але не відкладати його покупку. Вибіг пішохід, несподіваний маневр іншого автомобіля або дії шахраїв на дорозі – лише деякі приклади таких небезпек. Надмірна економія при виборі відеореєстратора В кращому випадку – такий відеореєстратор стане просто прикрасою салону, оскільки не зможе забезпечити достатню деталізацію відео і фіксувати номери автомобілів.

У гіршому – просто вийде з ладу в самий невідповідний момент, коли буде дійсно потрібен. І така ситуація цілком логічна – якщо ціна карт пам’яті близько 400 гривень, то про яку якість реєстратора можна говорити в сегменті близько 1000 гривень? Порада: Економія повинна бути розумною. Краще заплатити за надійний реєстратор один раз з гарантією виробника та підтвердженим ресурсом служби, ніж кожен квартал шукати новий, нехай і дешевий китайський аналог. Погана оптика і слабка нічна зйомка Як часто ми в прагненні до невеликої економії відмовляємося від гарного нічного режиму запису. Але без нього кожна поїздка на нічній дорозі може таїти додаткові ризики – звичайна оптика не здатна адаптуватися під умови темряви. Відеореєстратор Mio MiVue J85 з професійною оптикою Sony STARVIS IMX 326. Вночі видно номери автомобілів навіть через два ряди, засвічення немає. Низька частота кадрів поширена помилка, через яку на високій швидкості не доводиться розраховувати на виразність кадрів і номерів автомобілів. Відеореєстратор Mio MiVue 792 Pro з частотою 60 кадрів в секунду.

Тепер навіть стрімкий рух по трасі не стане перешкодою для виразною запису всього, що відбувається. Малий кут огляду саме через обмежений огляд можна упустити важливі деталі того, що відбувається на дорозі. егистратор Mio MiVue J85 на 150° або компактна камера заднього виду Mio MiVue A30 на 130 ° дозволяють чітко фіксувати все, що відбувається навіть на узбіччях дороги. Недостатнє дозвіл Непомітність номерів, нечіткість відбувається і як результат – неможливість використовувати відео в якості доказу. Покупка дешевих моделей підійде тільки для самозаспокоєння, але точно не для повноцінного моніторингу всього, що відбувається. Виправити ситуацію може модель Mio MiVue 792 або відеореєстратор Mio MiVue 786 з реальним Full HD – яскравий дисплей і дуже високу якість зйомки.

maxwelhelp

This is a paragraph.It is justify aligned. It gets really mad when people associate it with Justin Timberlake. Typically, justified is pretty straight laced. It likes everything to be in its place and not all cattywampus like the rest of the aligns. I am not saying that makes it better than the rest of the aligns, but it does tend to put off more of an elitist attitude.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *